Верифицированный профиль
7
Лет опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
16
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера
Я — ріелтор з 7-річним досвідом роботи на ринку нерухомості. Спеціалізуюся на купівлі, продажу, оренді та професійному супроводі угод.
Добре орієнтуюся в реальних цінах, ліквідності об’єктів і поточних тенденціях ринку.

У роботі роблю акцент на юридичну безпеку та фінансову доцільність кожної угоди.
Перевіряю документи, історію об’єкта, ризики та відповідність ціни ринку.
Допомагаю клієнтам ухвалювати зважені рішення без поспіху та помилок.

Працюю від консультації до завершення угоди: підбір об’єктів, переговори, підготовка документів, супровід під час підписання.
Вмію відстоювати інтереси клієнта та досягати вигідних умов.

Моя мета — надійний результат і довгострокова довіра, а не разова угода.

Аренда коммерческой недвижимости (4)

  • Власність
    500 $/мес
    7 $/м²

    Валовая ул., 2

    многофункциональное помещение
    68 м²
    1965 год постройки
    3 дня назад
    Оренда!!! комерційного Приміщення в самому центрі міста Вулиця валова 2 вхід з двору ЄвроРемонт , в наявності стенди та меблі ( при потребі) Є можливість зробити вхід з Валів Раніше використовувалося під художню майстерню та юридичний офіс Може бути під любий вид діяльності ! Два вікна з ролетами та ґратами Площа заг 68.5м2 Інд опалення, санвузол Бойлер на гарячу воду , індівід опалення тепла підлога Є дві кладовки всередині Під’їзд для авто!
    Риелтор
  • Власність
    105 000 грн/мес
    300 грн/м²

    Сечевых Стрельцов ул., 42

    многофункциональное помещение
    350 м²
    2015 год постройки
    3 дня назад
    Оренда комерційного приміщення в самому центрі міста Є доступ до підізду авто Здається 2й та 3й поверх приміщення в стані сирця на кожному поверсі 350м2 потужність світла 20+ власник погоджується щоб зобили ремонт під себе в рахунок оренди детальніше за свказанним номером телефону
    Риелтор
  • Власність
    1 570 $/мес
    10 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул., 68е

    многофункциональное помещение
    157 м²
    2020 год постройки
    3 дня назад
    Оренда комерційного приміщення в самому центрі Івано-Франківська по вул Січових стрільців Приміщення в 150м2 знаходиться на 2 зручному поверсі , є ліфт а також можна піднятися сходами Це є офісний центр , закрита теріторія , поруч можна поставити авто Потужність світла 30 квт , опалення електричний котедл на 12 квт, тепла підлога по всій площі, а загальна площа приміщення 157 м2 В кожному приміщенні є 5 канальтний кондиціонер з кліматконтролем на планшеті на стіні. Є притяжно-витяжна вентиляція Санвузол- 3 туалетита 4 умивальники Всюди підлогове покриття Вініл Телефонуйте, деталі обсудимо по телефону! Показ можливий по домовленності Приміщення вільно з 1 липня 2026 року Укриття в офіс центрі...
    Риелтор
  • Власність
    500 $/мес
    23 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул., 27

    многофункциональное помещение
    22 м²
    1937 год постройки
    3 дня назад
    Здається в оренду в комерційне приміщення в самому центрі Івано-Франківська по вул Січових стрільців Фасадний вхід, великі панорамні вікна та прозорі вхідні двері Площа приміщення 22 м", світла 5 квт Опалення кондиціонером та власними електричними приборами Є додаткове приміщення під склад та санвузол Заведено Міські комунікаціі Можливо під оренду магазину( любого напрямку) також можливо розглядати під міні кавярню Деталі за телефоном!